• A
  • A
  • A

Salming Ekstraliga Unihokeja Kobiet

W sobotę i niedzielę, 16-17 marca unihokeistki PKS MOS Zbąszyń rozegrały swoje ostatnie mecze tego sezonu w hali „Zbąszynianka”. Były to bardzo udane występy, które z pewnością usatysfakcjonowały zgromadzoną na widowni publiczność. Tym razem kibice oglądali dwa mecze z zespołem KS Luce Bielsko Biała.

Oba spotkania miały bardzo podobny przebieg. Od początku PKS MOS dyktował warunki gry i kontrolował przebieg wydarzeń na boisku. Drużyna  z Bielska Białej robiła wszystko żeby bronić dostępu do własnej bramki ale nasze zdobycze bramkowe rosły z upływem kolejnych minut. Już pierwsza tercja przyniosła osiem trafień. Dalsze części pozwalały poprawiać statystyki indywidualne poszczególnym zawodniczkom naszego zespołu, które systematycznie pokonywały bramkarkę rywalek. Ostatecznie pokonaliśmy zespół gości imponującym wynikiem 24:0.

Niedzielne spotkanie miało podobny scenariusz. Zawodniczki PKS MOS dominowały na boisku choć rywalki stawiły nieco większy opór nie pozwalając poprawić sobotniego wyniku końcowego. Wynik nie był zagrożony ani na moment ale zdobywanie kolejnych bramek przychodziło nieco trudniej. Po czterdziestu minutach meczu prowadziliśmy sześcioma bramkami. Wysiłek Bielska włożony w grę obronną w dwóch pierwszych tercjach przełożył się na wynik ostatniej części meczu. Utrata sił i mniejsza koncentracja pozwoliła naszemu zespołowi na zdobycie kolejnych dziesięciu bramek przypieczętowując tym samym końcowe zwycięstwo wynikiem 16:0.

Ostatnim akcentem kończącego się sezonu 2018/2019 będzie wyjazdowy mecz z zespołem Trzebini, który zdecyduje o końcowej klasyfikacji w ligowej tabeli. Życzymy powodzenia.

Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji

Obowiązek informacyjny RODO

Szanowni Państwo, informujemy iż dokładamy wszelkich starań, aby Państwa prywatność była odpowiednio chroniona. W celu realizacji zgodnego z prawem, przejrzystego i bezpiecznego przetwarzania Państwa danych osobowych informujemy iż administratorem Państwa danych osobowych jest Dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, a Państwa dane będą przetwarzane w Zbąszyńskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Zbąszyniu, ul. Mostowa 10a, 64-360 Zbąszyń.

Jeżeli chcą Państwo dokładnie zapoznać się z naszymi zasadami bezpieczeństwa, m.in jakie dane i na jakich zasadach przetwarzamy oraz jak dbamy o ich bezpieczeństwo, a także o przysługujących Państwu prawach związanych z ochroną danych zapraszamy na podstronę z szczegółami, która znajduje się tutaj: Obowiązek informacyjny RODO.