• A

EKSTRALIGA UNIHOKEJA KOBIET

Mecz Ekstraligi Unihokeja Kobiet PKS MOS Zbąszyń – MUKS Trzebinia – 5.10.2019

Po zaciętej i bardzo wyrównanej walce wgrywamy pierwszy mecz sezonu 2019/2020
Zespół z Trzebini był bardzo trudnym przeciwnikiem. Przez większą część pojedynku prowadziły rywalki, jednak zawodniczki PKS MOS Zbąszyń doprowadziły do remisu. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia więc o końcowym wyniku decydowały rzuty karne. W tym elemencie nasze zawodniczki były już wyraźnie lepsze pokonując PUKS Trzebinię 3:1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:3 Gratulujemy
Najlepszą zawodniczką w PKS MOS Zbąszyń została Martyna Rzepa, która dzisiejszym meczem pożegnała się z zespołem, tym samym kończąc karierę sportową. Martyna dziękujemy za te kilka lat w zbąszyńskim klubie . W zespole z Trzebini najlepszą zawodniczką była Magdalena Michaliszyn.
Za tydzień dwumecz z zespołem Gryf Rybarzowice.

Magdalena Michaliszyn –  PUKS Trzebinia

W ubiegłą sobotę nasze seniorki rozegrały mecz w Zbąszyniu z tamtejsza drużyna PKS MOS Zbąszyń. Po bardzo zaciętej walce i konkursie rzutów karnych niestety ulegliśmy przeciwniczkom 4:3. Spostrzeżeniami po tym spotkaniu podzieliła się z nami MVP tego meczu – Magdalena Michaliszyn:

“W minioną sobotę, rozegrałyśmy mecz wyjazdowy przeciwko drużynie PKS MOS Zbąszyń. W pierwszych 2 tercjach prowadziłyśmy z rywalkami 3:1, niestety dziewczyny ze Zbąszynia wyrównały naszą przewagę kończąc 3 tercje wynikiem 3:3. Po bezskutecznej dogrywce zmierzyłyśmy się w rzutach karnych, które zakończyły się naszą przegraną. Mecz był bardzo wyrównany i myślę, że zarówno my jak i drużyna ze Zbąszynia byłyśmy do niego odpowiednio przygotowane fizycznie. Pomimo naszej dobrej kondycji, fakt gry na obcym boisku oraz nie wykorzystywanie wszystkich sytuacji strzeleckich  przyczyniły się do wyniku meczu. Myślę, że zagrałyśmy emocjonujące, zacięte spotkanie, lecz brakowało nam skupienia i zimnych głów na boisku. Na pewno niedosyt po tym spotkaniu przełoży sie na dalsze systematyczne trenowanie i coraz lepsze wyniki w rozgrywkach.”

PKS MOS Zbąszyń – PUKS Trzebinia

Sobota, 5 października 2019r., godz. 16.00
Hala sportowa Zbąszynianka

Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji

Obowiązek informacyjny RODO

Szanowni Państwo, informujemy iż dokładamy wszelkich starań, aby Państwa prywatność była odpowiednio chroniona. W celu realizacji zgodnego z prawem, przejrzystego i bezpiecznego przetwarzania Państwa danych osobowych informujemy iż administratorem Państwa danych osobowych jest Dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, a Państwa dane będą przetwarzane w Zbąszyńskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Zbąszyniu, ul. Mostowa 10a, 64-360 Zbąszyń.

Jeżeli chcą Państwo dokładnie zapoznać się z naszymi zasadami bezpieczeństwa, m.in jakie dane i na jakich zasadach przetwarzamy oraz jak dbamy o ich bezpieczeństwo, a także o przysługujących Państwu prawach związanych z ochroną danych zapraszamy na podstronę z szczegółami, która znajduje się tutaj: Obowiązek informacyjny RODO.