• A
  • A
  • A

Ekstraliga unihokeja kobiet Zbąszyń – Gdańsk

Mecz na szczycie tabeli grupy A rozgrywek unihokeja seniorek. Zespół PKS MOS Zbąszyń walczył o ligowe punkty z drużyną Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk. Mecz dostarczył licznie zgromadzonej publiczności wielu emocji. Pierwsza tercja była bardzo wyrównana, jednak żadnemu zespołowi nie udało się zdobyć bramki. Początek drugiej tercji to zdecydowane ataki naszej drużyny, które przyniosły efekt w postaci dwóch bramek. Ostatnie dwadzieścia minut lepiej rozegrał jednak zespół gości, który doprowadził do remisu, a następnie wykorzystał grę w przewadze i zdobył zwycięskiego gola, pokonując ostatecznie PKS MOS Zbąszyń 3:2. W konkursie rzutów karnych lepsze okazały się nasze zawodniczki pokonując rywalki 3:2. Najlepszą zawodniczką w naszym zespole została Elżbieta Kidoń.

Rewanż rozegrany w niedzielę to powtórka sobotniego meczu. Nasz zespół wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Kolejne minuty należały jednak do naszych przeciwniczek. Niestety po raz drugi lepszy okazał się zespół z Gdańska. Przeciwniczki kontrolowały przebieg wydarzeń na boisku od drugiej tercji, kiedy to zdołały odrobić dwupunktową stratę. Szybko zdobyta przewaga bramkowa pozwoliła prowadzić spokojną grę do samego końca spotkania. Nasze zawodniczki mimo ambitnej postawy nie zdołały odrobić straty bramkowej.

Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji

Obowiązek informacyjny RODO

Szanowni Państwo, informujemy iż dokładamy wszelkich starań, aby Państwa prywatność była odpowiednio chroniona. W celu realizacji zgodnego z prawem, przejrzystego i bezpiecznego przetwarzania Państwa danych osobowych informujemy iż administratorem Państwa danych osobowych jest Dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, a Państwa dane będą przetwarzane w Zbąszyńskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Zbąszyniu, ul. Mostowa 10a, 64-360 Zbąszyń.

Jeżeli chcą Państwo dokładnie zapoznać się z naszymi zasadami bezpieczeństwa, m.in jakie dane i na jakich zasadach przetwarzamy oraz jak dbamy o ich bezpieczeństwo, a także o przysługujących Państwu prawach związanych z ochroną danych zapraszamy na podstronę z szczegółami, która znajduje się tutaj: Obowiązek informacyjny RODO.